Nasz adres:
22-100 Chełm
ul. Koszarowa 16
tel./fax: (82) 563-35-33

 

 

 

 

 

Inf. ogólne

Msze święte

Sakramenty

 

Duszpasterze

Wspólnoty

Kancelaria

Formacja

 

Galeria zdjęć

Ogłoszenia

 

 

 

 

 

Wspólnoty katolickie działające przy naszej parafii

 

Legion Maryi - spotka się w środy po mszy wieczorowej, w Domu Parafialnym. Koła Różańcowe spotykają się w pierwsze niedziele miesiąca po Mszy o godz. 8:30.
 

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea. To katolicka wspólnota modlitewno-ewangelizacyjna wchodząca w sieć Szkół Nowej Ewangelizacji. Życie wspólnoty związane jest z cotygodniowymi spotkaniami w małych grupach, tzw. Domach Zmartwychwstania, udzielaniem się w diakoniach (specjalistyczne grupy służebne), i z uczestnictwem w rekolekcjach i różnych dziełach ewangelizacyjnych. Otwarte spotkania dla wszystkich w kościele św. Kazimierza:
 

- Wieczór Chwały (drugi czwartek miesiąca od godz. 18:00; przez cały rok z wyjątkiem VII, VIII).
 

Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego "Zawisza". Stowarzyszenie jest ruchem wychowawczym posługującym się metodą harcerską, opartą na zasadach religii rzymskokatolickiej. W naszej parafii Zawiszacy spotykają się w dwóch grupach wiekowych:


 - wilczki, grupa dziewczynek (8-12 lat); nasza praca opiera się na prawach gromady i prawach wilczka, które uczą posłuszeństwa, pomocy bliźnim, prawdy, czystości;
 
więcej o nas: www.2gromada.blogspot.com
 
- harcerki i harcerze (12-17 lat), swoją służbę realizują w kilkuosobowych zastępach tworząc tym samym Drużynę Harcerską; służba realizowana w tej gałęzi opiera się na Prawach Harcerskich i służby wobec bliźniego i wspólnoty Kościoła;
 
więcej o nas: www.skauci-europy.pl
 
Spotkania są w soboty w godz. 9:00-12:30 w Domu Parafialnym lub w terenie.
 

   
 
 

 

Aby przejrzeć, kliknij

 

Polecamy lektury:

Polecane strony:

 

 

 

 

 

© Copyright 2013 Parafia Wojskowo-Cywilna pw. św. Kazimierza w Chełmie

 

 

 

 

Statystyka